• Ново
Домашно милениче Кревет за Кучиња и Мачки со Nonskid Дното Каучот за Среден/Големи/Екстра Големи Кучиња,Пренослив и Перат,Сива,M

Домашно милениче Кревет за Кучиња и Мачки со Nonskid Дното Каучот за Среден/Големи/Екстра Големи Кучиња,Пренослив и Перат,Сива,M

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Кој обезбедува максимална поддршка и утеха за домашни миленици од сите возрасти.Софа-Стил Кревет Дизајн : На bolstered страна перница додава дополнителна поддршка за вашето домашно милениче вратот и главата за повеќе мирен сон.Пријатно Место : Tthat обезбедува меко и удобно спиење областа на кучињата или мачките.Nonskid Дното На : не се лизга, начичкана пластични дното може да се поправи положбата на вашето куче кревет, па го носи куче чувство на сигурност.Лесно да се Грижи : Отстранлив капак со zip затворање за лесно чистење.Од кадифен на фирмата, мали до екстра-голема, wehave широк асортиман на домашно милениче на производи за да одговараат на вашиот кожен пријател потреби.Ние и ветуваме на todo се потрудиме да ви помогне со било клиент прашања може да имате.Мека и Пријатна Површината за Мирен Sleep Provide вашето домашно милениче со удобно спиење место со овој ортопедски милениче софа кревет.Дизајниран со bolstered ѕидови и се намалува пред се, својата поддршка за ортопедски пополнување им овозможува на вашето домашно милениче да се спие во различни позиции.

За производот

Слични предлози