• Ново
Анти Депресија Ion Нараквица, Ionwrist Енергија Балансирање Нараквица, Класичен Кожа Кабелот Магнетни Хривнија Тока за Мажите и Жените (D)

Анти Депресија Ion Нараквица, Ionwrist Енергија Балансирање Нараквица, Класичен Кожа Кабелот Магнетни Хривнија Тока за

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Анти Депресија Ion Бразлетна : Кога сме чувство надолу или депресивни, нашето тело хемија и ion проток стане дисбалансиран.Анти Депресија Ion Хривнија може да ни помогне да се врати оваа рамнотежа.Се чувствуваат страстен и енергичен повторно.Чистење на Вашето Тело : Наредени со моќни ionic камења, Прочистувачките вашето тело, ум и дух и доведување во рамнотежа до енергетските центри, таа промовира позитивна енергија за нашето тело.Го отвора умот, ни помага да се концентрира, и да ги постигнеме нашите цели.Моќен Ефект : На моќни камења може да се подобри на следните : проблеми со Спиењето, губење на апетит, замор, само невнимание, Психолошко ниво - губење на интерес, слаба концентрација, негативни мисли, прекумерно да се грижиш, тага.Лесно да се Носат : Овој додаток може да бидат заменети со било облека.Магнетното тока е лесно да се носат и ги тргнеме преку магнетни тока за да се осигура нејзината безбедност, Тоа е најдобар избор за патување и одмор дома.Применливи Луѓе : Роднини, подарок пријатели, блиски љубовници, пет деца, итн.Погоден за свадби, родендени, патување комеморациите, фестивали и други прилики.

За производот

Слични предлози