• Ново
Контролор Опрема Автентични Официјално Лиценцирани Xbox Еден Уругвај Знаме Контролер На Кожата - Xbox Еден

Контролор Опрема Автентични Официјално Лиценцирани Xbox Еден Уругвај Знаме Контролер На Кожата - Xbox Еден

DEN 693.60
Износ
Во продавницата.

Официјално Лиценцирани од страна на Microsoft Xbox - Дизајниран за Xbox Еден Контролер.Супериорен 3 M Decals независно тестирани и одобрени од страна на Xbox.Супериорен Ултра-Вистински Полна Боја Технологија На Печатење.Кора.Притиснете притиснете.Совршен.Лесно On - Лесно Off Не Остава Остатоци Обновливи & Repositionable Кожи не се Меша со Копчиња или Сензори.Совршено се Вклопуваат Премиум 3 M Материјал Надминува сите Дете Стандарди за Безбедност Направени во САД, се Безбедни за Електронски Уреди.Официјално Наменета за Microsoft Xbox Еден Контролори.Екранот на вашиот Xbox Еден Контролори со овие страшни еден од еден вид Дизајни од страна на Контролорот Опрема.Ги импресионира вашите колеги гејмерите со некои од овие големи дизајни.Компатибилен Со Xbox Еден Контролер.Контролор Опрема дизајн Кој 45 Уникатни Опции.Донесе на вашето гејмер израмни со нашиот бренд нови уникатни Xbox Еден Контролер Кожи.Висок Квалитет На Материјалите.

За производот

Слични предлози