• Ново
VENSEPARA Смајли Лице Килим Сончоглед Килим Симпатична Бања Мат Бања Декорација Абсорбента Када Мат Супер Меки и Меки Мат Машина Перат 31.5 ВО

VENSEPARA Смајли Лице Килим Сончоглед Килим Симпатична Бања Мат Бања Декорација Абсорбента Када Мат Супер Меки и Меки Мат

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Абсорпција на ВОДА : кадифен структура може брзо да апсорбираат вода и чувајте ги нозете и бања се исуши.Тоа исто така може да се користи како патосници за бања doormats, перење соби, детски соби, дневни соби и кујни.ЖИВ ДЕКОРАЦИЈА : интересно перници додадете убава и богата декоративни елементи за вашиот тоалет.Меки чувство на тепихот ќе го направи било кој простор се чувствуваат удобно и донесе топлина за тоа.Не грижете се за бледнее и влакна пролевање.Забелешка : Имајте на дното на тепих за да се исуши.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Рака мие или машина за миење целосно со ладна вода и благ детергент.5 инчи Боја : Бела насмевка лице VENSEPARA бела смајли лице бања мат симпатична цртан филм шема декоративни кат мат погоден за бања децата девојка соба Изберете VENSEPARA килими да направи да се чувствувате посебна секој ден дома.Водата под крпа ќе предизвика да се лизга надвор.Големина : 31.Нашите високо-густина бања ќебиња се подебели, заштита на твоите нозе од студот на бања подот, а вие ќе се чувствувате помеки и поудобно.СУПЕР МЕКИ МАТЕРИЈАЛИ : површината на перница е направен од 100% полиестер микрофибер материјал.Можете да изберете Сончоглед Тепих Седиште како housewarming подарок за семејството, пријатели и колеги.ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ ПЕЧЕЊЕ : долниот дел е направен од TPR, која има добар ефект на влажна и лизгава бањи.Повеќе издржливи и безбедно за деца и постари лица.Без хлор кајгана.

За производот

Слични предлози