• Ново
Sockwell Жените Целосна Ласкателства Умерена Дипломирал Компресија Sock

Sockwell Жените Целосна Ласкателства Умерена Дипломирал Компресија Sock

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

УДОБНОСТА & ИЗВЕДБА КАРАКТЕРИСТИКИ : Специјално Наменети за Широк Теле Одговара, Accu-одговара Технологија, Дипломирал на Компресија, Пак Велт Врвот, Лак за Поддршка, Лесна Пети Затворање, Ultra Light Перница Единствена.Ние сме страстни за изработка на најдобрите светски чорапи, без компромиси, па можете да се чувствуваат подобро во стил секој ден. Sock должина се вклопува во текот на теле.Направени во САД, нашите чорапи се свесно направена со Американскиот волна-базирани предиво, како и нашите парична Казна Merino Волна/Rayon од Бамбус и парична Казна Merino Волна/Alpaca мешавини, спојувајќи издржливост и thermoregulation со животната средина стил.32% Merino Волна, 32% Најлон, 31% Rayon, 5% Spandex.5, Големина Среден/Големи се вклопува НИ обувка 8 – 11.

За производот

Слични предлози