• Ново
Среќен Денот на Вљубените Оксфорд Ткаенина Перење Попречува, Акварел Црвен Камион Повлече Gnome Љубов Балон Перење Кошница за Спалната соба, Перење и Бања, 13.8W x 17L

Среќен Денот на Вљубените Оксфорд Ткаенина Перење Попречува, Акварел Црвен Камион Повлече Gnome Љубов Балон Перење Кошница

DEN 2011.20
Износ
Во продавницата.

Дали треба да се спакуваат облека и играчки, нашите пространи количка за перење кошница е наједноставен и најефикасен избор.Перење кошница е широко се користи, бидејќи на неговата количка за функција.Купување на висока вредност валкана облека кошница може да се реши овој проблем.Валкана крпа попречува можат да бидат ставени во спалната соба.5"W x 17"L(42 x 44 CM), 13.✬Широк Спектар На Апликации : Расклопна складирање за отпадоци може да бидат ставени во бањата, и облека, кои се менуваат секој ден може да се фрла директно во.Перење кошница не е само лесен за складирање, но исто така ви дава чиста и уредна средина.Совети✬не машина за миење на перење кошница, рака мие е подобро.ПЕРЕЊЕ КОШНИЦА да го ПОРЕМЕТАТ ЗА ВАЛКАНИ CLOTHESFeature✬Материјал : Оксфорд ткаенина.Расклопна складирање бин многу погоден за патување или за дома чување.Не користите машина за перење да се исчисти перење кошница.✬Ние ќе се потрудиме да се создаде добра услуга за вас, ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време.8"W x 17"L (35 x 44 CM).Рака мие е препорачливо.✬Големина : 16.Можете да се стави било каде, кога не е во употреба, како што се бања, дневна соба, спална соба, итн. ❈ПОГОДНО : Перење попречи е свитлива и има рачки на двете страни, може да носи тешки товари, кој е лесен и брз, што ќе ви овозможи да се ослободи од гломазна валкана облека забавува.✬Красат : Перење кошница е убаво дизајнирана и може да се користи како украс во домот, но исто така и за додавање на текстура на животот.

За производот

Слични предлози