• Ново
2 Пакет Црна Компатибилен 137 Тонер Кертриџ Замена за imageCLASS MF212w MF216n MF217w MF227dw MF229dw MF232w MF236n MF247dw MF244dw MF249dw LBP151dw D570 MF210 Тонер Кертриџ Печатач

2 Пакет Црна Компатибилен 137 Тонер Кертриџ Замена за imageCLASS MF212w MF216n MF217w MF227dw MF229dw MF232w MF236n MF247dw

DEN 2332.80
Износ
Во продавницата.

Пакет Содржина : - 2 x Црна 137 Тонер Кертриџ.Висок Квалитет Стандард : Тоа беше прецизно дизајниран за да овозможи јасна и јасни печатење резултат да ги задоволи вашите потреби.Страница Принос : 2,600 страници во црно тонер кертриџ при 5% покриеност (Буква/А4).Печатач Компатибилност : image CLASS MF212w MF216n MF217w MF227dw MF229dw MF232w MF236n MF247dw MF244dw MF249dw LBP151dw D570 MF210 Серија MF220 Серија MF240 Серија MF242dw Принтери.Внимателен услуга : Мулти-заштита пакување за да се спречи штета причинета од удари за време на транспортот,ефикасна услуга по продажбата да се осигура дека сите ваши проблеми може да биде решен на задоволително ниво.

За производот

Слични предлози