• Ново
Појавување на Семејството Божиќ Пижами Симпатична Цртан филм Бебе Диносаурус Божиќ Pjs Loungewear Возрасни и Деца Празник Sleepwear Сет

Појавување на Семејството Божиќ Пижами Симпатична Цртан филм Бебе Диносаурус Божиќ Pjs Loungewear Возрасни и Деца Празник

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

100% Памук.Машина За Миење.Материјал : Памук, меки, удобни, светлина и лабава, може да се мијат со рака или со машина.СОВРШЕНА ЗА ЦЕЛОТО СЕМЕЈСТВО - Појавување семејство Божиќ пижами доаѓа во големини за возрасни, момчиња, девојки, години, тие се најдобрите пижами да се направи за слика-совршен појавување на изглед за време на празниците и пошироко.ФЕСТИВАЛОТ И ЗАБАВА ШЕМА - Семејството pajama поставува понуди уникатни цртежи и графика - Диносаурус Plaid .Секој член на семејството е сигурен да влезе во зимски дух со овие слатки зима-тематските семејство пижами.ТОПЛО И УДОБНО - целото семејство ќе сакаат овие удобен Божиќ PJs појавување на едни со други за да совршенство; PJs вклучуваат пријатна долг ракав врвот и мека целосна должина панталони со широк еластичен појас.Секој ќе биде toasty топло и удобно на Божиќ утро благодарение на овие пижами!.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК - Совршен удобен pjs за Божиќ утро слики, lounging на филм ноќ, подарок-давање традиции, и појадок со Дедо мраз.За семејството подарок на бадник, нема подобра опција од оваа празнична празник PJs поставено дека може да се носат во утринските часови и сестрана, премногу!.

За производот

Слични предлози