• Ново
Fenteer 3pcs Шик Стил Dural Двострано Виси чисто Стакло Виси Рамка W/Кука+Синџир

Fenteer 3pcs Шик Стил Dural Двострано Виси чисто Стакло Виси Рамка W/Кука+Синџир

DEN 261.60
Износ
Во продавницата.

Додадете контакт на убавината на вашата соба.одлично за DIY декорација.Гроздобер стил виси слика фото рамки.Можете исто така да се стави предмети, како пердуви, растителни примероци, притисне лисја или од цвеќиња во рамката за да ја задржи својата убавина.Голема рамка за да се прикажат фотографии, слики, уметнички дела, слики.Направен од висок квалитет на стакло & метални материјали, цврста градба.

За производот

Слични предлози