• Ново
QUNLIPAI 10Yards Темно Зелена Spandex Лента, за Шиење Врски Коса Додатоци Multirole Пати во Текот Еластична Бенд,Темно Зелена

QUNLIPAI 10Yards Темно Зелена Spandex Лента, за Шиење Врски Коса Додатоци Multirole Пати во Текот Еластична Бенд,Темно

DEN 518.40
Износ
Во продавницата.

Материјал : 70% Chinlon & 30% Spandex.Боја : Како На Сликата.Ширина : 3/8"(10мм).Должина : 10yards.Пакување листа : 10 јарди Spandex Лента.Материјал : 70% Chinlon & 30% Spandex Color : Како Picture Width : 3/8"(10мм)Должина : 10 yards As различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.

За производот

Слични предлози