• Ново
Голф Не се Лизга Тоалет Четка со Долга Рачка, Силикон Чистење со Четка TPR Тоалет Четка Главата, Модерен Тоалет и Бања Прибор-Сива

Голф Не се Лизга Тоалет Четка со Долга Рачка, Силикон Чистење со Четка TPR Тоалет Четка Главата, Модерен Тоалет и Бања

DEN 358.80
Износ
Во продавницата.

[360°Чистење на агли] : Единствена триаголен четка главата дизајн, секој агол на тоалет четка се вклопува во тоалет, оставајќи нема слепи точки, и лесно чистење на агли и темно бразди на тоалет. [Дише, брзо сушење база] : На база на тоалет четка има вдлабнатини, и канализационен evaporates брзо низ каналите.Тоалет четка е полесно да се исуши и да се капе. [Направи работа полесно] : На силиконски тоалет влакната се направени од високо-квалитетни PP и TPR материјали нема да го оштети стаклен тоалет, се чисти подот на косата, да ги намали tangles, и да се направи работа полесно. [Wall-монтирани тоалет четка поставите] : Доаѓа со силна не-означување на налепница, трајни и стабилни, не е лесно да падне и удобен за секојдневно чистење. [Лесно да се чисти, добар избор за дома] : После миење, нечистотија на четка е веднаш да се отстранат.Никаква нечистотија, без лепливи коса, чиста и хигиенски!Вонредни чистење искуство, се достапни во различни бои.Материјал : пп + tpr Производ во боја : бела/сино/црна/зелена/сива Производ големина : 5*41*7.1 cm Производ тежина : 100g Пакет содржина : 1 × долго-ракува тоалет четка, 1 × лепило пакетот вклучува : 1 × долго се справи со тоалет четка 1 × налепница.

За производот

Слични предлози