• Ново
ZHENGGF-CPL Спојка 2 парчиња Хексадецимален Спојка Железо Electroplated Вратило Цевки за Поврзување на Моторни Вратило и Хексагонални Тркала (Внатрешен Дијаметар : 3мм)

ZHENGGF-CPL Спојка 2 парчиња Хексадецимален Спојка Железо Electroplated Вратило Цевки за Поврзување на Моторни Вратило

DEN 1881.60
Износ
Во продавницата.

Материјал : железо.Површина : electroplated.Вкупна должина : 18mm.Цилиндар дијаметар : 11mm.Дијаметар на хексагонална дел : 12mm.Се користи за поврзување на вратилото на моторот и хексагонални воланот на робот, играчка автомобили, и други модели.Направен од железо и се electroplated, на спојка е анти-корозивен, рѓа-доказ, високо-цврсти, стабилен, сигурен и строго се функционални.Висина на хексагонална дел : 6mm.Дијаметар на дупка во хексагонална страна : 4mm.Внатрешниот дијаметар на цилиндар дупка : 3мм, S01; 4mm, S02; 5mm, S03; 6mm, S04.Net тежина : околу 15g/pc.Пакет се Вклучени : 2 парчиња Вратило Хексагонални Спојка.

За производот

Слични предлози