• Ново
Uminder Крофна Чевли Женска Mens Трчање Лесни Отворено Спортски Патики за Пешачење, Тенис Џогирање Чевли Подароци за Девојка Жени

Uminder Крофна Чевли Женска Mens Трчање Лесни Отворено Спортски Патики за Пешачење, Тенис Џогирање Чевли Подароци за Девојка

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

75" НИ 9 Мажи/10.Овие одење чевли за жени мажи дизајниран со гумен ѓон,да ви даде влечење и заштита.47" НИ 8 Мажи/9.76" НИ 6 Мажи/8 Жени = ЕУ 39 = 10.5 Мажи/10 Жени = ЕУ 42 = 10.5 Мажи/12 Жени = ЕУ 44.5 Жени = ЕУ 36 = 9.5 Жени = ЕУ 37 = 9.Совршен за Повик, Одење, Трчање, Затворен, Отворено, Спорт, Патување, Возење, Вежбање, Кошарка, Атлетика, Тенис, Одбојка, Фудбал и сите Прилики.Совршен за Божиќ подароци, Роденденски подарок, Денот на Вљубените подароци, новогодишните Ден подароци, ноќта на Вештерките подароци, Дипломирањето, подароци, Денот на Благодарноста подарок, Сезона подароци итн.Тоа може ефикасно да се заштити вашите нозе и олеснување на замор во текот на одење и вежбање.5 Жените = ЕУ 48 = 12.98" НИ 10 Мажи/11. 【Унисекс Големина Референца】 НИ 3.5 Мажи/9 Жени = ЕУ 41 = 10.29" НИ 4 Мажи/6 Жени = ЕУ Е 36,5 = 9.53" НИ 5 Мажи/7 Жени = ЕУ 38 = 9.00" НАС 13 Мажи/15.5 Жени = ЕУ 40 = 10.Гумен ѓон.Анти-пропадна и издржливи гумен ѓон обезбедува здрав зафат,голема висока еластичност и мекост да се намали перница и да се обезбеди безбедност на одење и трчање.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата слика за да ја одреди вашата нога должина пред купување, Ви Благодариме!Ако ви се случи да имате било какви други прашања или проблеми, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку e-mail, ќе бидете сигурни дека за да ви понуди поддршка и да ги реши сите проблеми.Уникатен дизајн патики се безвременски стил кој секој млад и стар, тинејџер и возрасни заслужува еден пар без разлика за пешачење, планинарење, фитнес, спортски или повик носат.

За производот

Слични предлози