• Ново
Lnrueg Бебе Девојка се Поклонат Headbands - Новородените Коса Бенд 6PCS Младата Headbands Еластична Деца Headbands Бебе Коса Поклон Hairband Бебе Коса Додатоци за Бебиња Деца Деца

Lnrueg Бебе Девојка се Поклонат Headbands - Новородените Коса Бенд 6PCS Младата Headbands Еластична Деца Headbands Бебе

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Младата headband еден големина : Bowknot L*W : 9*7.5 cm(3.54*2.95 во).Материјал : бебето headwear е направен од памук и лен, квалитетни и издржливи.Прилики : На бебето headband е погодна за роденден, бебе шоу, за забава, домашна, секојдневно носење, итн.Карактеристики : косата е еластична бенд доволно за да ги собере најмногу бебиња, мали деца, години, млади деца, без повреда на нивните глави.Дизајн : неразвиената headwear со bowknot оркестарот е креативен, модерен и го прави вашиот бебињата прекрасна.Бебе headband боја : Розова боја, светлина каки, сина, зелена, небото сино, yellow Baby headwear материјал : Памук, linen Infant headband еден големина : Bowknot L*W : 9*7.5 cm(3.54*2.95 во)Пакетот вклучува : 6 x Коса бенд(6 бои)Напомена : - ве Молиме погледнете на мерење.Мали мерење грешка е дозволиво во нормалниот опсег.- Таму би можело да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.Пакет Including6 x Коса бенд(6 бои).

За производот

Слични предлози