• Ново
ABOOFAN Оригами Хартија Кранови Роденден, Свадба Денот на Вљубените Лице Украси 6cm (Мешани Pearlite Боја)

ABOOFAN Оригами Хартија Кранови Роденден, Свадба Денот на Вљубените Лице Украси 6cm (Мешани Pearlite Боја)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

На pearlite боја гледа во различни агли може да има различен ефект!.Како декорација предмети за DIY изработката и партија декорација, и училишни проекти.Одличен подарок за вашите пријатели, семејство секој кој што сакате да го даде во име на срцето.Тоа може да се користи како свадба декорација, дома декорација, и исто така, може да се направи завеси, вратата завеси и правец chimes и така натаму.Направени од премиум материјал, безбеден за вашите да го користите.Хартија е на животната средина.

За производот

Слични предлози