• Ново
КООРДИНАТОР Oxiweng Железо 1100mm Телескопски потпирач за 0.8 mm 16# Круг Цевка 30kgr. Црна Количка за Шопинг кошничка

КООРДИНАТОР Oxiweng Железо 1100mm Телескопски потпирач за 0.8 mm 16 Круг Цевка 30kgr. Црна Количка за Шопинг кошничка

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

1. Железната цевка рамка, силни и издржливи. 2. Автомобилот тело може да биде укината, заштеда на простор и лесен за складирање. 3. Висока јачина на универзална предните тркала за лесно управување и манипулација. 4. Пролетта додадени од задните тркала се повеќе издржливи, и потпирач е договорена во три брзини, која е погодна за различни корисници. 5. Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите и врвен квалитет на стоката.Ако не сте задоволни со нашите производи или услуги за било која причина, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.

За производот

Слични предлози