• Ново
LGhtyro Апстракт Среден Век Туш Завеса Бања Поставите 60Wx71H Инчи Модерна Фабрика Минималистички Естетски Сонцето Месечината Еукалиптус Лисја Boho Бања Прибор Уметност Н

LGhtyro Апстракт Среден Век Туш Завеса Бања Поставите 60Wx71H Инчи Модерна Фабрика Минималистички Естетски Сонцето Месечината

DEN 407.76
Износ
Во продавницата.

♦ Функција : Водоотпорен, Еко-Пријателски.Висока резолуција на слики донесе 3 D како реална искуство во вашиот живот. ♥ОНА што се ВКЛУЧЕНИ : Секој пакет предвидува едно 60" Ширина x 71" Должина полиестер туш завеса и 12 пластични куки. ♥КАКО ДА се МИЈАТ : Машина мие со ладна вода, нежен циклус.Тоа е брз начин за да ги красат и боја на појавата на бања, моќ соба, тоалет, господар бања, детска бања, гостин suite или хотел бања без голем трошок.Туш завеса ќе се претвори било бања во вашиот дом во спа како искуство.Ако имате било какви прашања во врска со објектот, ве молиме контактирајте со нас во времето.

За производот

Слични предлози