• Ново
Црна Кањонот Peony Совршенство Миризливи Косата Балсам, 16 Оз (2 Парчиња)

Црна Кањонот Peony Совршенство Миризливи Косата Балсам, 16 Оз (2 Парчиња)

DEN 958.56
Износ
Во продавницата.

Мирис : Peony Совршенство (Ова длабоко nuanced peony рекреација на класичните, е совршен пролет и лето.).Црна Кањоните Црна Кањонот Argan Масло На Косата Балсам.Достапни во 1000 мирис опции.Црна Кањонот хидратантен коса климатизери се полни со антиоксиданси и витамини за да го хранам, поправка, и хидрат коса. 16 Оз Шише (2 Парчиња).

За производот

Слични предлози