• Ново
OSALADI Деца Paillette Headbands Ѓаволот Добиток Рог Hairbands Партија Додатоци Headbands за ноќта на Вештерките Партија

OSALADI Деца Paillette Headbands Ѓаволот Добиток Рог Hairbands Партија Додатоци Headbands за ноќта на Вештерките Партија

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Velour.Топло совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, monitor' s светлината, прирачник за мерење и сл., може да има и некои мала разлика во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!.Постојат многу бои, вклучувајќи ги и црвен сафир сина и црна боја, секоја боја за едно парче.Совршен за било настани, забава, танц рецитал, proms костими и cosplay.Корисно за миење на лице, шминка и многу повеќе.Големина одговара за повеќето деца и деца, удобен за носење.Креативен подарок за вашите деца и на членовите на семејството да ги донесе повеќе забава и изненадување.

За производот

Слични предлози