• Ново
Мис Лил САД Шминка Сунѓерот Blender Multicolor Set - Не Латекс, Мека, Професионални Убавина Сунѓерот Фондацијата Меша Блендер со Јајце Случај, Беспрекорна за Крем, Прав и Течн?

Мис Лил САД Шминка Сунѓерот Blender Multicolor Set - Не Латекс, Мека, Професионални Убавина Сунѓерот Фондацијата Меша Блендер

DEN 455.76
Износ
Во продавницата.

【Премиум шминка сунѓерот поставите】 : убавината сунѓерот blenders се направени од не-латекс материјал : супер меки чувство.Тоа прави порите, го намалува алергии и фондацијата отпад.Тоа, исто така, има и еластичност.Таа доаѓа во 1 јајце поле, за да се задржи таа прашина и сува. 【Козметички отпад се избегнуваат】 : шминка сунѓери blender не апсорбира премногу фондацијата.На тој начин, тоа го намалува отпадот на крем, руменило и други козметика.На убавина шминка blender сунѓерот ви дава совршен шминка апликација како професионална шминка уметник се применуваат шминка на вашата кожа. 【Мулти-цел】 : Убавина сунѓерот blender поставен е за сите видови козметика.Таа доаѓа во различни форми, повеќе бои.Тоа може да се вклопат сите области околу вашето лице, дури и како што се носот крило, кожата околу очите.Тие се исто така совршени за лице фондацијата шминка. 【Сува и долниот дел на образите, челото и други делови.Вклучени јајце картон прави чување полесно и нема прашина.

За производот

Слични предлози