• Ново
Адаптивни Технологии-апарат TK-100-SW1 Еден Студ Фитинг со Прстен

Адаптивни Технологии-апарат TK-100-SW1 Еден Студ Фитинг со Прстен

DEN 967.68
Износ
Во продавницата.

За прекин на звучниците и други објекти опремени со Сидро Плочи и L-песна компоненти. 0. 0. 0. 0. Еден студ песна фитинзи се користи за прекин на звучниците и други објекти опремени со Сидро Плочи и L-песна компоненти.Тие се лесни за употреба и да се направи привремена инсталации за брза и безбедна.Нејзините вртливата прстен овозможува објекти да бидат обезбедени од било која насока и од широк спектар на достапни поврзаните уреди како што се, carabiners, Quick Links и окови.Овој дизајн не нуди излишни заклучување функција која понекогаш е потребна во горните апликации.Ако владата се суспендирани веќе не е опремен со L-песна или Водител на Плочи, бидете сигурни да одберете алуминиум-апарат TK-002-02 Водител на Плоча и нерѓосувачки-апарат TK-100-Б внатрешни подготвуваат за времето доказ звучници и БЛАГАЈНИЧКИ-375-02 или на БЛАГАЈНИЧКИТЕ M10-02 агол протези за внатрешна апликации.

За производот

Слични предлози