• Ново
Бош ЕКИ A0285458832 C230 Единица за Контрола

Бош ЕКИ A0285458832 C230 Единица за Контрола

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

3 годишна гаранција.Целосно е програмиран.Лесно да се инсталира, plug and play.Не Мерцедес дилер патувања.ОЕМ оригиналот Бош опрема.Повторно произведени / флеш програмирани да На вашиот Спринтер ВИН број.Оваа ЕКИ дел број A0285458832 е повторно изграден / reprogrammed, се чистат и тестирани.Станува збор целосно да се програмирани да работат со вашиот клучот.Иако, ние ќе бара вашата оригинална единица, така што ние може да гарантира правилно Флеш Програмирање.Целиот процес ќе трае 2-5 работни дена.

За производот

Слични предлози