• Ново
BULUXE 20x40 ПРЕДВОДЕНА Правоаголник Туш Главата во Бранеа Никел, Модерен Луксузен Нерѓосувачки Челик Таванот Монтирани Дожд Туш Глава

BULUXE 20x40 ПРЕДВОДЕНА Правоаголник Туш Главата во Бранеа Никел, Модерен Луксузен Нерѓосувачки Челик Таванот Монтирани

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Изберете Слободни Препорачана Пратка, 8-10 Дена Доставени.Со вграден LED светла и температурни сензори, да уживате во гледањето на овој дожд туш глава го осветлуваат и промена на бои, како што се промени на температурата на водата.5 LPM◆Туш Глава Дијаметар : 20"x40"(500x1000mm)◆На LED светло ќе ја промени својата боја со откривање на температура на вода : 0-30℃ (32-86℉) : Сина LED30-40℃ (86-104℉) : Зелена LED40-50℃ (104-122℉) : Црвена LED50-100℃ (122-212℉) : Трепка Црвено LED.✅【Изграден Во ПРЕДВОДЕНА】 : туш главата блесне во различни бои, како што се промени на температурата, обезбедување на максимална визуелна жалба.Го инсталирате овој плафон дожд туш главата да се создаде спа-како светилиште во вашиот туш.Во прилог, ние ќе се потрудиме да се осигура задоволството на клиентите, што значи дека ако не сте задоволни со производот во рок од 90 дена по купувањето, ве молиме контактирајте со нас, ние сигурно ќе ви обезбеди со најдоброто решение. ✅【Трајни Изградба】 : Изработени од нерѓосувачки челик и готови во бранеа никел да трае долго време додавање еден допир на елеганција.Квалитет и услуга по продажбата можете да му верувате : имаме професионален технички дизајн тим да се создаде висок квалитет на производи кои ги исполнуваат нашите клиенти барања.★Овој луксузен таванот дожд туш е прекрасен туш решение за вашата бања.Се препорачува вода притисок е 0.5◆Проток : 2.39"(340mm) и 16.◆Изработени од нерѓосувачки челик за трајност и сигурност.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт за сите прашања поврзани со објектот или неговите монтажа.

За производот

Слични предлози