• Ново
KINBEDY Обезбедување на Квалитет 10pcs 20mm Вратило Должина DIY Црвениот Триаголник Раце Молчи Кварц Ѕиден Часовник Движење Механизам за Замена

KINBEDY Обезбедување на Квалитет 10pcs 20mm Вратило Должина DIY Црвениот Триаголник Раце Молчи Кварц Ѕиден Часовник Движење

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Тивок режим за нечујно.Одлично за поправка, замена или правење на часовникот.Лесен и едноставен дизајн.Пакет се вклучени : . 10 x Кварц часовник движење за полнење.Спецификација : Материјал : Пластични + Aluminum Color : Црвени Раце / Црна Случај (Како на сликата покажаа)Моќност : 1.5 V AA батерија (не се вклучени)Димензија : Случај големина : Прибл.55 x 55 x 16 mm Hour рака должина : Околу. 82 mm Minute рака должина : Околу. 105 mm Second рака должина : Околу. 132 mm The вратило должина : 20mm Features : Тивко молчи mode Easy и едноставен design Great за поправка, замена или упатување clock Package се вклучени : 10 x Кварц часовник движење за полнење.

За производот

Material:
Plastic + Aluminum
Color:
Red Hands / Black Case (As the picture showed)
Power:
1.5V  AA battery (not included)
Dimension:
Case size:
Approx.55 x 55 x 16 mm
Hour hand length:
Approx. 82 mm
Minute hand length:
Approx. 105 mm
Second hand length:
Approx. 132 mm
The shaft length:
20mm
Features:
Quiet silent mode :
Easy and simple design :
Great for repairing, replacing or making a clock :
Package included:
10 x Quartz clock movement kit :

Слични предлози