• Ново
Омекне и придавам Влогови на Негување на Кожата DHL EXPRESS Не е Леплива Не Сива 200 g. Amice Маска Тофу Gluta (Пакети за 12) Од Thaigiftshop [Добиете Бесплатно Домати Лицето Маска]

Омекне и придавам Влогови на Негување на Кожата DHL EXPRESS Не е Леплива Не Сива 200 g. Amice Маска Тофу Gluta (Пакети

DEN 6648.00
Износ
Во продавницата.

✰ Amice Маска Тофу Gluta Amice Маска Тофу Gluta Тело Маска.Помага да омекне и придавам влогови на кожата. ✰ Екстракт од соја GNBN : Екстракт од Соја, ја Прави кожата влажна, фирма, го стимулира создавањето на ново добро кожата. ✰ Глутатион : го Прилагодите тонот на кожата. ✰ Hokkaido Млеко Екстракт : Hokkaido Млеко Екстракт Помага да го направите оштетена кожа, има својства да им помогне на враќање на сува кожа, недостаток на влага.Прилагодување на кожата да биде мазна, мека, и moisturized. ✰ Чај екстракт : Чај екстракт помага затегнете порите.Ја храни кожата, мека, мазна, не груб, мазна кожа, пријатен на допир. 1.) Amice Маска Тофу Gluta Amice Маска Тофу Gluta Тело Маска.Помага да омекне и придавам влогови на кожата.Како да го користите : - Маска и чистење на кожата кои не е влажно за 1 минута додека водата излегува од тофу. (или отсуство на маска за 3-5 минути). - Исплакнете го и тушираат како и обично. - Кожата е мека, мазна, ја прилагодите бојата на кожата 2 нивоа веднаш по употребата.Големина : 200ml./Кутија.Регистарски број 73-1-6400021151.

За производот

Слични предлози