• Ново
SHYPT Лаптоп Кулер за Лаптоп 12-18 Инчен Шест Навивачи LCD Екран Лаптоп Ладење Подлога Прилагодливи Лаптоп Стојат Два USB Порта (Боја : Б)

SHYPT Лаптоп Кулер за Лаптоп 12-18 Инчен Шест Навивачи LCD Екран Лаптоп Ладење Подлога Прилагодливи Лаптоп Стојат Два USB

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Материјал : Алуминиум & Пластика.Голем Ладење Фанови.Веќе Топла Кога Се Играат Игри.Компатибилен Со 12-18 Инчен Лаптоп.Производ Големина : 407x296x38mm.Радијатор Тип : Воздух-cooled Package : Yes Type : Шест Fanspplication Лаптоп Големина : 12-18 Inches USB Порт : 2 Material : Алуминиум & Plastic Large Ладење Fans No Подолго Топла Кога се Игра Games Compatible Со 12-18 Инчен Laptop Product Големина : 407x296x38mm Due на различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Делови Листа : 1 * radiator Please овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

За производот

Слични предлози