• Ново
Dell OptiPlex 5050 Микро Форма Фактор Intel Core i5 8GB RAM меморија SSD 256GB Бизнис Мини Кула Компјутер

Dell OptiPlex 5050 Микро Форма Фактор Intel Core i5 8GB RAM меморија SSD 256GB Бизнис Мини Кула Компјутер

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Intel Core i5-Процесор (Quad Core, до 3.70 GHz, 6 M Кеш, 35 W). 8 GB RAM меморија DDR4, SSD 256 GB 2.5 Инчен SATA Класа 20 Цврста Состојба Диск.Display Port/HDMI, USB 3.0, Ethernet.Тастатура и Глушец вклучени.Windows 10 Про.

За производот

Слични предлози