• Ново
Aexit 1/2-инчен Челик Ореви Т-Слот Орев Црна Оксид Позлатен Одделение 8.8 Прислушувани Т-Слот Ореви Преку 8PCS

Aexit 1/2-инчен Челик Ореви Т-Слот Орев Црна Оксид Позлатен Одделение 8.8 Прислушувани Т-Слот Ореви Преку 8PCS

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Црна оксид заврши, притискање на тема формирање и издржливи.Дното на Т-Слот Орев Е staked да се спречи студ од издаденост.Се користи за Т-слот алуминиум extrusions за да се поврзете на другите делови.Маломерен да се вклопи во машина табела слот случај закорави.Цврстина : 23-32 HRC. 1. Црна оксид заврши, притискање на тема формирање и издржливи.2. Дното на Т-Слот Орев Е staked да се спречи студ од издаденост.3. Тоа се користи за Т-слот алуминиум extrusions за да се поврзете на другите делови.4. Маломерен да се вклопи во машина табела слот случај закорави.5. Цврстина : 23-32 HRC0 Specification : Име на Производ : Т Слот Nut Package Содржина : 8pcs x T Слот Nut Material : 45# Steel Grade : 8.8 Цврстина : 23-32 HRCThread Дијаметар : 1/2-inch Slot Ширина : 14mm / 11/20-inch Slot Длабочина : 7mm / 7/25-inch Coating : Црна Оксид Plated Dimension : 24 x 24 x 15mm/0.94-инчен x 0.94-инчен x 0.6-инчен(L*W*H)Тежина : 322g; Главна Боја : Black Package Содржина : 8 x T Слот Ореви.

За производот

Product Name:
T Slot Nut
Package Content:
8pcs x T Slot Nut
Material:
45# Steel
Grade:
8.8
Hardness:
23-32HRC
Thread Diameter:
1/2-inch
Slot Width:
14mm / 11/20-inch
Slot Depth:
7mm / 7/25-inch
Coating:
Black Oxide Plated
Dimension:
24 x 24 x 15mm/0.94-inch x 0.94-inch x 0.6-inch(L*W*H)
Weight:
322g; Main Color
Package Content:
8 x T Slot Nuts

Слични предлози