• Ново
KT&C Надзор Камера - Боја Монохроматски - 10x Оптички - Exview ИМАШЕ CCD II - Кабел КЗК-LP751NU

KT&C Надзор Камера - Боја Монохроматски - 10x Оптички - Exview ИМАШЕ CCD II - Кабел КЗК-LP751NU

DEN 12054.00
Износ
Во продавницата.

Тип На Производ : Надзор На Камерата.Бренд Име : KT&C. Производителот : KT&C Co.,Ltd.Име на производ : 750 TVL Табличка Камера.Производителот Дел Број : КЗК-LP751 NU.КЗК-LP751 NU 750 TVL 5 50 MM АВТО ИРИС ОБЈЕКТИВОТ ЗАРОБУВА 50 MPH 10 LEDS.

За производот

Слични предлози