• Ново
Вода Виолетова 20 ml Течност

Вода Виолетова 20 ml Течност

DEN 441.12
Износ
Во продавницата.

Традиционално се користи за да се промовира став да биде пристапен.За природно се случуваат на нервната напнатост.Хомеопатски лек.Според д-Р Едвард Бач, вода виолетова ( Hottonia palustris ) ви помага да се развие потоплите односи со другите кога вашата гордост или независност прави да се појави задржани.Оваа хомеопатски лек од Бач Оригиналниот Цвет Лекови ублажува природно се случуваат на нервната напнатост.Содржи 27% алкохол.Направени во Англија.

За производот

Слични предлози