• Ново
GaryGraham422 Скоро Тепих Панталони

GaryGraham422 Скоро Тепих Панталони

DEN 3312.00
Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 65% Полиестер, 35% Памук.Увезени.Drawstring затворање.Суво Чистење Само.Супер меки полиестер и памук смеса.Џерси ребра во полите со прилагодливи drawstring и еластична корселе.Унисекс работи панталони со цвест детали надолу нозе.Атлетик инспириран опуштено одговара панталони со џебови и прилагодливи корселе.Супер мека ткаенина seamed надолу предниот за скоро ефект со модерна, чисти линии.Моделот е 5'5" носење екстра мали.

За производот

Слични предлози