• Ново
Meister Патрола 1/2-Zip Џемпер Женска

Meister Патрола 1/2-Zip Џемпер Женска

DEN 599.76
Износ
Во продавницата.

На Meister Патрола 1/2 Поштенски Џемпер нуди совршен износ на стил и удобност за време на викендите во планински ултра мека поврзана е направен од топло Merino волна и акрил комбинација со мирис отпорни на својства за да бидете удобно во текот на целиот ден стил е Ски-Патрола инспириран со смели бои низ градите и Ски напишано во сплетам Овој џемпер врши и на планината и се уште изгледа убава и женски, кога сте надвор во селото ужива некои apres ски забава.

За производот

Слични предлози