• Ново
whbage Сува Коса Крпа Rapided Сушење на Косата со Крпа Брз Сува Коса Шапка Завиткани Супер Абсорбента Брзо Сушење Крпа Капење Капа Домаќинство Дневни Потреби (Боја : Насме

whbage Сува Коса Крпа Rapided Сушење на Косата со Крпа Брз Сува Коса Шапка Завиткани Супер Абсорбента Брзо Сушење Крпа

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

За разлика од повеќето редовни памучни пешкири, кои апсорбираат малку влага од вашата коса.Нашата коса крпа е изработен од екстра мек микрофибер кој може да се одржи до 7 ПАТИ својата тежина во вода, и благодарение на напредната инстант сува технологија, ја сече вашиот удар-сушење време на половина.Нашата мисија не е само да заштедите вашето време, но, исто така, да се заштити вашата коса од триење предизвикани од бања крпи и значителни топлина штета од удар фенови кога косата е влажна.Тоа е совршен за да се користат како косата turban, салон крпа или салата крпа.Коса крпи имаат убави бои, исто така, тие се навистина одличен подарок за жени и девојки.Тип : Коса Towel Material : Microfiber Color : White Features : Супер абсорбента, брзо сушење,ултра-фини композитни влакна.

За производот

Слични предлози