• Ново
A-Tech Hynix 128GB Комплет 8X 16GB PC3-12800 1.35 V Dell PowerEdge R820 A2626093 R910 T410 R415 A2862069 M610 R510 R710 A2862074 T610 T710 A3721482 C1100 C2100 C6145 C6100 C6105 R320 C6220 Меморија RAM меморија

A-Tech Hynix 128GB Комплет 8X 16GB PC3-12800 1.35 V Dell PowerEdge R820 A2626093 R910 T410 R415 A2862069 M610 R510 R710

DEN 15359.76
Износ
Во продавницата.

128 GB Комплет 8x 16 GB DIMM DDR3 L ECC РЕГИСТРИРАНИ PC3-12800 1600 MHz RAM Меморија.Вистински A-Tech Меморија.Доживотна Гаранција.Дизајниран За Dell Power Edge Серија и Прецизност работна Станица Серија Модели : C1100 C2100 C6145 C6100 C6105 C6220 C8220 M420 M520 M610x M620 M710 M710hd M820 M915 R420 R520 R610 R620 R715 R720 R720xd R810 R815 R820 R910 M610 R710 T610 T710 T7500 T7600.

За производот

Слични предлози