• Ново
NAINAIWANG Под Мијалникот Организатор 2-Ниво Проширување Потоне Складирање Полица Организатор Управување со Отстранлив Полиците и Челик, Цевки Мултифункционален Прил?

NAINAIWANG Под Мијалникот Организатор 2-Ниво Проширување Потоне Складирање Полица Организатор Управување со Отстранлив

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

2 кг : 10kg (5kg/11 кг по чекор) Боја : бела Испорака опсег : 1x складирање рек Белешка : Ако постои отстапување во мерниот метод, ве молиме да дозволи отстапување од 1-3 см. Вметнете 4 челични цевки во соодветните дупки на пластична рамка како што се бара. [Двојно-layer мултифункционален складирање] : Тоа е многу погоден за заштеда на простор и чисти кујна, бања, дневна соба, канцеларија, градина плакар и дома.Испорака вклучува 10 цврсти пластични полиците и кој се одвојува за лесна монтажа, движење и чистење. Собранието е завршена.[Високо-квалитетни материјали] : Нашата проширување потоне складирање решетката е направен од PP и нерѓосувачки челик, BPA-free, еколошки, силни и издржливи. ★ Поддршка градина potted растенија. Подготви делови и да почне собирање. Место монтажни полиците на челични цевки, 5 по слој. [Висина прилагодливи дизајн] : Постојат 13 дупки во вертикална насока да се прилагоди на висината на полицата, што ќе ви овозможи да се прилагоди на висината според актуелната употреба.Под мултифункционален потоне Организатор : ★ Организатор под мијалникот во кујна, перална или бања. ★ На чевли организатор зад врата. [Квалитетна Услуга] : Доколку имате било какви прашања во врска со вашиот производ, ве молиме контактирајте со нас, ние се онлајн 24 часа на ден.Спецификација на производот : Материјал : ПП Тежина : 1.Тоа лесно може да се инсталира без алатки, едноставно поврзете четири стигнале метални прачки со две големи thumbscrews на пластична завршува, и да додадете slats што е потребно да го пополни целиот простор под мијалникот.

За производот

Слични предлози