• Ново
A3 Цртање Таблети Цртање Copyboard Светлина Кутија LED Осветлен Цртање Одбор Подлога Dimmable Следење Табела Копија Влошки(A3-J (Покриени Edge))

A3 Цртање Таблети Цртање Copyboard Светлина Кутија LED Осветлен Цртање Одбор Подлога Dimmable Следење Табела Копија Влошки(A3-J

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

【Се прилагодува Осветленоста】 : Со силна, средна и слаба три-блок затемнување и stepless тебе интелигентни мемориска функција, ви носи повеќе око за заштита. 【USB Напојува】 : USB интерфејс може да биде поврзан на било USB порт, и моќта лесно можат да бидат активирани/исклучување на напојувањето преку USB кабел, моќ банка или USB приклучокот што го поврзува директно во ѕиден штекер. 【Сигурен Квалитет】 : Направен од висок квалитет на акрилик материјал, лесен и пренослив, не е лесно да се оштети, dimmable светлината & Еко-пријателски LED обезбеди ниска calorific вредност и животен век до 20000 часа. 【Широка Примена】 : Идеален избор за уметници, дизајнери и фотографи може да се користи за занает проекти, ткаенина дизајн, пренос цртежи, scrapbooking, тетоважа пренесување, скицирање & цртање, стриминг, шиење проекти итн. 【Иновативниот Дизајн】 : Супер Тенок мала Тежина Подлога емитира многу малку топлина кога го користите, погодни за долги час работа.

За производот

Слични предлози