• Ново
Авто Ventshade AVS 194528 во-Канал Ventvisor, 4-Парче Сет 14-18 Silverado/Сиера 1500 (Incls. 2019 Silverado 1500 Ограничен/Сиера 1500 LD), 15-18 Silverado/Сиера 2500HD & 3500HD Двојно Кабината

Авто Ventshade AVS 194528 во-Канал Ventvisor, 4-Парче Сет 14-18 Silverado/Сиера 1500 (Incls. 2019 Silverado 1500 Ограничен/Сиера

DEN 1792.80
Износ
Во продавницата.

Ја намалува топлината се изгради во паркирани возила со дозволување на прозорец за да се чуваат делумно се отвори.AVS Во-Канал Ventvisor Страна на Прозорецот Deflectors се дизајнирани за да се заврши на изгледот на вашето возило додавање суптилни стил, додека одржување на функционалноста сакаш од страна на прозорецот deflector.

За производот

Слични предлози