• Ново
Faithfull WBC150 Жица Првенство Четка 150 x M14 x 2 / 0.30 mm

Faithfull WBC150 Жица Првенство Четка 150 x M14 x 2 / 0.30 mm

DEN 956.40
Износ
Во продавницата.

Докажано сигурен Faithfull технологија.Лесни изградба на само 0.94 Килограми.Висок performace за дома или трговци.Оваа Faithfull Жица Првенство Четка е дизајниран за употреба со агол брусилки со компатибилен тема.Тоа е погоден за индустриска употреба и повеќе специјалист апликации.Crimped жица четки се дизајнирани за полесни за медиум-должност апликации како што се чистење на метални површини пред сликарство.Жица : Steel Type : Cup Face Дијаметар : 150mm Thread : М14 x 2 Wire : 0.3 mm Conforms ISO 9001 и DIN EN1083-1 и 2 Maximum вртежи во минута 6,500. Жица Првенство Четка 150mm x M14 x 2 0.30 mm.

За производот

Слични предлози