• Ново
Новороденче Фото Реквизити Бело Бебе Фотографија Реквизити Памук Новороденче Фото Троседот Седиште Мини Претставувајќи Перница

Новороденче Фото Реквизити Бело Бебе Фотографија Реквизити Памук Новороденче Фото Троседот Седиште Мини Претставувајќи

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

[ПАМУЧЕН МАТЕРИЈАЛ] Употреба на здрава и безбедна материјали, не-токсични и безопасно, се чувствуваат слободни да го користите. [ВАЖАТ ЗА] Ова снимање држач е погоден за бебиња на возраст од 0-6 месеци, многу мали и слатки. [ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ] Оваа мини гарнитура е лесно да се чисти и се грижи за повеќето новородените бебиња. [СОВРШЕН ПОДАРОК] е погодна како реквизит да се земе незаборавна фотографии, или како бебе подарок. [ДЕКОРАЦИЈА] Тоа може да се користи како бебе фотографија проп или како декорација за бебе соба.Функција : 1. Тоа се прави на здрава и безбедна материјални, не‑токсични, и може да се користат со доверба. 2. Ова снимање држач е погоден за бебиња од 0 до 6 месеци стари, многу мали и слатки. 3. Оваа мини гарнитура е лесен за чистење и нега, погодни за повеќето новородените бебиња. 4. Ова е погоден за како реквизит да се земе незаборавна фотографии, или како бебе подарок. 5. Тоа може да се користи како бебе фотографија проп или како декорација за бебе соба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Бебе Фотографија Реквизити Материјал : Памук, Возраст : 0-6 Месеци Режим Тип : Солидна Големина : Прибл. 28 x 30cm/11 x 11,8 во Пакет Листа : 1 x Мали Sofa1 x Тросед Перница.

За производот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
 Baby Photography Props
Material:
Cotton
Age:
0-6 Months
Mode Type:
Solid
Size:
Approx. 28 x 30cm/11 x 11.8in
Package List:
1 x Small Sofa1 x Sofa Cushion :

Слични предлози