• Ново
BBW Масти на Телото 163cm Големи Гради, Задник Секс Кукли за Мажи TPE со Скелет Вагината, Анален и Орален за Секс

BBW Масти на Телото 163cm Големи Гради, Задник Секс Кукли за Мажи TPE со Скелет Вагината, Анален и Орален за Секс

DEN 17256.00
Износ
Во продавницата.

НИ испорака : испораката преку ФЕДЕКС/UPS-от, знак за прием во рок од 3-7 работни дена. 3 D Мека вистински секс кукла со вагината анален за секс.Флексибилни метален скелет еден поширок спектар на активности и да направи да уживате.ЖИВОТНАТА средина И БЕЗБЕДНО - Направени од TPE, компатибилен со вода-лубрикант.Здрави и нема чуден мирис.Вие не мора да се грижите за оваа секс кукла е штетно за вашето здравје.Тајно во Пакет на услуги и брза испорака.Материјал : TPE и метален скелет Висина : 163cm(1-2 CM толеранција е нормално) Нето Тежина : 48kg Градите : 97cm Половината : 66cm Хип : 110cm Вагината orifice : 18cm Анусот orifice : 17cm Нозе Тип : Standing Vagina Тип на : фиксен Забелешка : 1 : Ние ќе брод кукла исто како фотографија, ќе се добие целосен кукла, 2 : облека не е иста со слика.Ние ќе испрати по случаен избор. 3 : Сите jewelies не се вклучени. 4 : Ако сакате да видите повеќе голи слики, ве молиме контактирајте ме.

За производот

Слични предлози