• Ново
Redbarn Barky Кората (Говедско месо Jerky) за Кучиња | Природни, Долго-Траен Третира Извори од Слободен-Спектар, Трева-Фед Добиток, 6-Count (Пакување од 4)

Redbarn Barky Кората (Говедско месо Jerky) за Кучиња | Природни, Долго-Траен Третира Извори од Слободен-Спектар, Трева-Фед

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Нашите процесот на производство е уникатна комбинација на state-of-the-art технологија и рачно изработени квалитет.За повеќе од 20 години, Redbarn Домашни Производи беше едно семејство во сопственост на бизнис.Говедско месо хранопроводот е бавен-печено да се создаде крцкава текстура која ви помага да го нежно scrape плак и забен камен израстоци од вашето куче забите.Овие единствена состојка куче третира се направени на премија за слободни опсег, трева-фед говедско месо.Тие се фантастични остри кожа, алтернативата направени од вкусна Месо Хранопроводот.Голема досада busting џвакање богата со глукозамин и хондроитин за поддршка на здравите зглобови.Заедно, ние сме стане место за вашите домашни миленици може да се јавите дома, изработка третира, chews, и храна од здраво, на рака избрани состојки.Нашите во куќата на квалитет во тимот врши повеќе од 2.Помага поддршка здрава џвакање навики и целокупната оралното здравје грижа за puppies, возрасни кучиња, и постарите.500 тестови месечно.Идеален за светлина chewers, овие закани се одлични за мали кучиња и постарите со чувствителни непца и заби.Redbarn е Barky Кората Jerky има текстура како говедско jerky.Тие се високо сварливи лекување, богата со протеини и ниско ниво на масти.Нашите крцкава Barky Кората е како говедско jerky за кучиња.Направен од вистинско месо хранопроводот, овие закани се направени БЕЗ вештачки состојки, БЕЗ хормони, и БЕЗ хемикалии од слободен-спектар, трева-фед добиток.Тоа е бавен-пржени и без сол и шеќер.

За производот

Слични предлози