• Ново
Косата Clipper Електрични Професионални Коса Clippers Cordless Фризура Лесен-за-користење Електрична Коса Clippers, Батерија Коса Clippers, Косата Clippers, Фризура Машини, Мажите и Женит

Косата Clipper Електрични Професионални Коса Clippers Cordless Фризура Лесен-за-користење Електрична Коса Clippers, Батерија

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Тешки-должност опрема за соодветна моќен намали, со стабилна и сигурна контрола.Р облик заоблени работ дизајн спречува случајно повреда на кожата.Cordless Коса Clippers,Прецизност мотор, ниски вибрации и ултра тивок дизајн, ослободен од работа бучава со само околу 50 db, да им помогне на децата и бебињата чувствуваат комотно, не се плаши фризура било повеќе. ★ Фризура дома : се погодни за сечење и кастрење и прецизно сечење на косата, помагајќи да се создаде модерен фризури.Можете да ја имаат вашата коса намалување од вашето семејство или сами, без напуштање на куќата. ★ Остри ќелавост : На ножот е остар, а ножот може да се прилагоди и земјата.Цик-цак хибрид ножеви може да се користи за sculpting текстури и може да се користи и како обичен фризер. ★ USB полнење : полнење преку USB режим, батерија е издржлив и има батерија живот до 90 минути, што е многу погоден за патување употреба.Професионални Коса Clippers Cordless Фризура Лесен-за-користење Електрична Коса Clippers Батерија Коса Clippers Коса Clippers Фризура Машини Мажите и Жените Чешлање.

За производот

Слични предлози