• Ново
НК НК Дрвени Боја Sorter Редење Блок за Момчиња Девојчиња Години Montessori

НК НК Дрвени Боја Sorter Редење Блок за Момчиња Девојчиња Години Montessori

DEN 1798.80
Износ
Во продавницата.

Направи повеќе забава за вашите деца.97inch Package Вклучува : 50 Парчиња Бреза Stick24 Парчиња Blcoks1 Парче Складирање Board Note : ве Молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење. - Направен од природно дрво обложени со вода боја, BPA-free, мазна површина, без остар раб, безбедно да се игра.

За производот

- Material:
Wood
Size Chart:
Board Size:
approx. 30x6x5cm/11.81x2.36x1.97inch
Package Includes:
50 Pieces Birch Stick :
24 Pieces Blcoks :
1 Piece Storage Board :
Please allow 1-3mm measuring deviation due to manual measurement. :
Due to the different monitor and light effect,the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures.Thank you! :

Слични предлози