• Ново
ELMI SC-264 SonoClean Ултразвукови Почиста, Нерѓосувачки Челик, Греење, Дигитална, Лабораторија Одделение, 25kHZ, 2.64 литри, 120V

ELMI SC-264 SonoClean Ултразвукови Почиста, Нерѓосувачки Челик, Греење, Дигитална, Лабораторија Одделение, 25kHZ, 2.64

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Ултразвучно резервоарот направени на cavitation-доказ нерѓосувачки челик.Обвивка направени од не ' рѓосувачки челик, хигиенска и лесна за чистење.Патентиран во куќата се изгради трансдуцерот системи.Индустриски ултразвукови фреквенција на 25 k Hz во табела-топ.

За производот

Слични предлози