• Ново
7 Масти Четвртини Сет (Елеганција - Розова) координација француски Ткаенина Мини Дизајни Памук

7 Масти Четвртини Сет (Елеганција - Розова) координација француски Ткаенина Мини Дизајни Памук

DEN 622.80
Износ
Во продавницата.

Сет на 7 Масти Делови произведени од страна на Текстил français.Сите координација и Појавување.Во Розова Мини Дизајни. 100% Памук.Печатени Памук, направени во Франција.Перат.Мини Дизајни.Сите Појавување.Секој Масти Квартал е 18" X 22".Исто така, на Располагање од страна на Дворот. 55 инчи, широк.Сите 7 Мини Дизајни Работат Заедно.Висок Квалитет.Идеален за сите Шиење Проекти.Секој масти квартал е страна намали и да се има 'pinked' (цик-цак шема) рабови.

За производот

Слични предлози