• Ново
Make-up Четки за Чистење на Електричен scrubbers. Брз-Машина За Сушење, Шминка Четка За Чистење, Автоматски Спин-Сушење, Чистење, Автоматски Шминка Четка За Чистење Алаткат?

Make-up Четки за Чистење на Електричен scrubbers. Брз-Машина За Сушење, Шминка Четка За Чистење, Автоматски Спин-Сушење,

DEN 479.52
Износ
Во продавницата.

[Перење артефакт] 10 секунди за да се исчисти, 10 секунди да се вртат сува, заштеда на време и напор, вие сте одговорни за убавината на цвеќињата, јас сум одговорен за перење. [High-tech, со висока вредност] моќен мотор, кој може да ротира 8800 пати во минута, може брзо да се отстрани прашина и козметички остатоци од четка. [Осум видови на силиконски прстени] Појавување на различни четки за да лесно да се добие комплетен сет, ПЕТ лименки, интимни чистење лименки. [Меки силиконски материјал] Тоа е погоден за 95% од шминка четки, не ја оштетува четка окно, и е издржлив. [Се грижи за вашата четка] Прирачник за чистење секогаш ќе се земе многу време, и тоа ќе штета на влакната на четката и влијае на вашата шминка ефект, и електрични шминка четка за чистење нема да го оштети вашиот четка.Инструкции : 1. Истурете некои вода и да се стави шминка четка за чистење или природен сапун во чист сад.2. Вметнете ја четката во друг носител.3. Потопи четка во течност за само неколку секунди.4. Се прелива течноста надвор од шише.5. Додајте чиста вода за сад и чиста четка повторно.6. Rotate да се измијат.7. Спин сува.Производот категорија : електрични шминка четка scrubber Color : pink Material : ПЕТ material Power снабдување на владата : 1 AAA батерија е потребна за напојување (пакетот не вклучува батерија).

За производот

Слични предлози