• Ново
Жените Зима Beanie Жичен Поврзана Капа Стил Еластична Тренди Боја dot Моделот Капа Топло Stumpy Капа

Жените Зима Beanie Жичен Поврзана Капа Стил Еластична Тренди Боја dot Моделот Капа Топло Stumpy Капа

DEN 1189.20
Износ
Во продавницата.

Еластична затворање.Рака Мие Само. 100% Акрилна,Рака Мие Само,Чиста : Рака измијте го со студена вода.Материјал : beanie шапка е направен од 100% мека висок квалитет акрилик.Оваа преголеми убаво хеклани кабел поврзана beanie доаѓа во модерен дизајн.Дефинитивно ќе ви донесе мода и стил!.Погоден За Чувствителна Кожа : Ние производство на жените зимска шапка за години.Ние само го користите сигурен материјали како што се висок квалитет акрилик.Бидете Подготвени за Ништо : Бидете подготвени за ништо, оваа зима, есен и пролет.Со PAGEONE буци кабел поврзана шапка, вашиот noggin' ќе биде топло, пријатно и стилски. "Објект : Плетени Капа Материјал : Акрилик 14 Бои : Црна, Беж, Кафена, Темно Кафена, Темно Сива, Сива, Езерото Сина, Сина, Портокалова, Розова, Темно Црвена, Црвена Роза Црвена, Бела Пол : Жените Шема : Ткаат Дизајн : Топ Дупка Оркестарот : Dot Големина : 22.8 x 19cm/9 x 7.5 инчен (D x H) (Растеглив) Сезона : Зима Повод : Случајни, Улица, паркинг (Надворешен Карактеристики 14 бои жените мода плетени капа.Стилски и оди добро со секојдневен облека.Удобен растеглив плетени капа погоден за спорт и зима.Пакет Содржина : 1 x Плетени Капа Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.Ви благодариме!".

За производот

Слични предлози