• Ново
М&U Силикони Лице Scrubbers Exfoliator Обраснат на лице-Чистење со Четка Прецизност Пора Чистење Подлога Прирачник Лице Massager Чистење со Четка, што се Користи за Секојдневно Ч

М&U Силикони Лице Scrubbers Exfoliator Обраснат на лице-Чистење со Четка Прецизност Пора Чистење Подлога Прирачник Лице

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

【Безбедно Материјал】Направени од храна одделение силиконски материјал, мека, издржливи, антиоксиданс, без бактерии ќе остане, без иритација, целосно безбедни за секој тип на кожа. 【Мултифункционален функција】Силикони измијте се состои од 3 влакната на различни изградба за да се обезбеди нежна, но густа кожата и порите чисти.Ги комбинира 4 функции на лицето чистење, blackheads отстранување, ексфолиране, масажа, направи вашата кожа повеќе мазна,и ублажување на црвенило предизвикани од акни. 【Преносни и Лесен за Користење】Постои вшмукување чаша дека се согласува на човечкото тело, на врвот, кој може да се избегне лизгање и да може да се залепи на ѕидот.Прст се справи со тоа, оди во меѓу прстите, го прави лесно да се одржи и да се движи околу додека чистење на лицето.Нема потреба да се грижите за се лизга. 【Лесно да се Исчисти & Брзо да се Исуши】Чисти директно со чиста вода, место на табелата или adsorb на ѕидот, ќе брзо се суши.Нема остатоци и нема деформација. 【Добар Избор】Мека, светлина, лесен за користење, нема потреба да ја полните, лесен за носење, најдобар избор за дома или патување.Мека и нежна четка за вашето бебе е бања.

За производот

Слични предлози