• Ново
BIAOYOUMEI Куче Чешма, Автоматски Милениче Чешма Чекор На Шепа Активира Куче Вода Диспензерот,Средни до Големи Кучиња,Сина,Жолта.

BIAOYOUMEI Куче Чешма, Автоматски Милениче Чешма Чекор На Шепа Активира Куче Вода Диспензерот,Средни до Големи Кучиња,Сина,Жолта.

DEN 314.40
Износ
Во продавницата.

Континуирано снабдување на свежо куче алкохоличари да се осигура дека вашето куче може да ја задоволи својата жед 24/7, дури и ако не сте далеку-да користите нашата автоматско куче вода сад и никогаш не се грижите за заборавајќи да додадете вода за домашни миленичиња сад.Кучето е само-услуга за пиење фах поттикнува повеќе потрошувачка, користи тече вода за да ги задоволи домашните миленици' желби, и го подобрува целокупното здравје-куче фонтани за пиење исто така се елиминира ризикот од вода пренос предизвикано од валкана вода!.Лесен за употреба На куче фонтана работам лесно може да се поврзани со некоја славина или црево.Водата сад обезбедува потребната проток на вода, и моќта на проток на вода лесно може да се прилагоди со едноставно притискање на шепа дизајн!.Постојат 5 вода за куќи и две вода штекер методи за флексибилно исполнат миленици' пиење и капење потреби.Само поврзете го едниот крај на водовод на вашиот уред и другиот крај на навој тапа, вклучете го тапа, користете diverter за да го поставите притисок, и сте подготвени да ги користат!Оваа едноставна инсталација ќе заштедите време за чистење и refilling на вода сад.Производот Категорија : Куче Toysmaterial : plastic Applicable предмети : мали кучиња, средни кучињата, големи dogs Dimensions : должина 42.9 см, ширина : 25.7 см, висина 10 cm Weight : 1029 грама.

За производот

Слични предлози