• Ново
Гарет АЦЕ 300 Метал Детектор со Водоотпорен Серпентина и приклучок за Слушалки Плус Додатоци

Гарет АЦЕ 300 Метал Детектор со Водоотпорен Серпентина и приклучок за Слушалки Плус Додатоци

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Гарет АЦЕ 300 Метал Детектор со потопна Searchcoil.Вклучува 3 БЕСПЛАТНИ Додатоци : .Контрола на јачина на звук Гарет Clear Sound Лесно Stow слушалки.АЦЕ Животната средина Coverup. 7" x 10" Searchcoil Капак.На делукс Гарет Аце 300 Метал Детектор доаѓа во комплет со подводните пребарување калем, плус три freebie додатоци : АЦЕ животната средина покритие, барај серпентина поклопец и Лесен stow слушалки.Овој метал детектор е наменета за понапредни корисници.Димензии : 10x7x51 инчи.Идеален за напредни корисници откривање на монети, накит.Пулс-ширина модулација, електронски pinpointing.Пет начини на пребарување.Осум чувствителност, длабочина корекција.Монета длабочина индикатор, дигитални целна ID.

За производот

Слични предлози